Společnost

Společnost

Společenská odpovědnost je pevnou součástí našeho udržitelného podnikání. Jako velká firma vnímáme svou odpovědnost vůči svému okolí. Kontinuálně přebíráme aktivní roli v přijímání sociální odpovědnosti v naší společnosti, protože velikost i samotná existence naší firmy může mít pozitivní vliv na celou společnost.

V našich projektech se soustředíme především na podporu zdravých i nemocných dětí.

Stojíme o cílevědomé aktivity v naší společnosti. Propagujeme aktivní, vyrovnaný a účelný životní styl.

milionů korun

sbírka Srdce dětem

milionů korun

za 100 Rákosníčkových hřišť

milionů korun

lokální podpory v okolí našich prodejen

Další aktivity

sbírka potravin

Potravinové sbírce pomáháme spolu s Vámi již od roku 2016

Sbírka potravin, která pokrývá všechny kraje a okresy v České republice, pomáhá lidem v nouzi od roku 2012. Pomoc je zaměřena zejména na seniory, matky samoživitelky, pěstounské rodiny, děti z dětských domovů, hendikepované či lidi bez domova, kteří si nemohou vlastními silami zajistit základní potraviny pro život. Preferované jsou především konzervy, dětské výživy, instantní polévky, trvanlivé mléko, olej, rýže a luštěniny, těstoviny a základní i dětská drogerie. Od roku 2019 se koná 2x ročně, aby pomohla ještě více potřebným. 

Sbírka je organizována Českou federací potravinových bank, Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR spolu s klíčovými obchodními řetězci působícími na českém trhu, Asociací společenské odpovědnosti, Raben Logistics Czech a partnery z neziskového sektoru.

V jarním kole sbírky darováno celkem

tun potravin

tisíc porcí jídla