Společnost

Společnost

Společenská odpovědnost je pevnou součástí našeho udržitelného podnikání. Jako velká firma vnímáme svou odpovědnost vůči svému okolí. Kontinuálně přebíráme aktivní roli v přijímání sociální odpovědnosti v naší společnosti, protože velikost i samotná existence naší firmy může mít pozitivní vliv na celou společnost.

V našich projektech se soustředíme především na podporu zdravých i nemocných dětí.

Stojíme o cílevědomé aktivity v naší společnosti. Propagujeme aktivní, vyrovnaný a účelný životní styl.

Naše projekty

Rákosníčkova hřiště

8 let, 100 hřišť a 150 milionů korun. Taková je bilance úspěšného projektu, který letos dospěl do svého finále. Slavnostní otevření stého a tím pádem i posledního hřiště se uskutečnilo v pátek 4. října 2019 na Praze 11.

Rákosníčkův běh

Od roku 2017 jsme hlavním partnerem rodinného běžeckého seriálu Česká pojišťovna RunTour, kde jsme převzali záštitu nad dětskými závody a pojmenovali je Rákosníčkův běh. Chceme tím podpořit děti v pohybu.

Přispějte do sbírky Srdce dětem

Od pondělí 4. 11. 2019 v našich prodejnách začíná 9. ročník obecně prospěšné sbírky Srdce dětem ve spolupráci s organizací Život dětem. I Vy můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak rodiny s těžce nemocnými dětmi. Děkujeme, že nám i letos pomáháte.

Lokální podpory

Přispíváme tam, kde působíme! Ve městech, kde otevíráme prodejny nové nebo nově rekonstruované, pomáháme s rozvojem veřejných institucí (škol, knihoven apod.) zaměřené na děti, které vybíráme na základě doporučení města.

lrb.heart

milionů korun

sbírka Srdce dětem

lrb.size-ruler

milionů korun

na vzdělávací instituce v okolí prodejen v roce 2018

lrb.csr

0 milionů korun

za 100 Rákosníčkových hřišť