zaměstnanci

Zaměstnanci

Patříme k významným zaměstnavatelům v ČR v oblasti obchodu a služeb. Získání, udržení a rozvoj kvalitních a motivovaných zaměstnanců patří k základním pilířům, o něž se při našem rozvoji můžeme opřít. Stavíme na otevřeném a férovém jednání a dlouhodobé spolupráci firmy a zaměstnanců. Klademe velký důraz na zajištění bezpečného pracovního prostředí a korektních vztahů bez jakékoliv diskriminace – prostředí důvěry, vzájemného respektu a efektivní spolupráce. Férové odměňování, otevřená komunikace, osobní rozvoj a sladění pracovního a osobního života jsou klíčovými faktory, kterým se snažíme trvale věnovat a zajistit tak motivovanost, stabilitu a spokojenost zaměstnanců.

 

Uniformy

picture

Pracovní oblečení je vyráběné z trvale udržitelné výroby s certifikátem GOTS (Definuje ekologicko-technické požadavky v rámci celého výrobního řetězce textilu a současně vyžaduje dodržování sociálních standardů. Jedná se o vysoce kvalitní bavlnu z ekologického hospodářství bez použití pesticidů a chemických hnojiv)

Prioritou při výběru nového oblečení bylo kromě zodpovědné a udržitelné výroby také to, aby oblečení dobře padlo, bylo kvalitní, pohodlné a moderní.

Všichni zaměstnanci mají k dispozici džíny a polotrika s krátkým i dlouhým rukávem, softshellové nebo fleecové bundy  v tmavě modré barvě, zaměstnanci zodpovědní za kontrolu čerstvosti v barvě zelené, manažeři prodejen pak nosí tmavě modré kalhoty se světle modrou halenkou či košilí, doplněné pletenou vestou, cardiganem či pulovrem.

Kolekce je zároveň k dispozici ve dvou střizích – Regular a Slim fit, aby si zaměstnanci skutečně mohli vybrat takové oblečení, které jim nejlépe padne.  

U nás si práce a volný čas rozumí

picture

Běhej s Lidlem

Od roku 2017 jsme hlavním partnerem rodinného běžeckého seriálu Česká pojišťovna RunTour.

Naši zaměstnanci mají možnost účastnit se všech 8 závodů běžeckého seriálu v rámci Lidl týmu. Dospělým běžcům nabízí RunTour dvě varianty běhů, 5 nebo 10 km, jak se kdo cítí. Závodníci registrovaní v rámci Lidl týmu dostanou od zaměstnavatele zaplacené startovné, speciální dres a občerstvení v našem cateringovém stanu. Jako bonus může každý zaměstnanec vzít s sebou svého partnera/partnerku a děti, kteří s námi poběží také zdarma.

Více o běhu
picture