zaměstnanci

Zaměstnanci

Patříme k významným zaměstnavatelům v ČR v oblasti obchodu a služeb. Získání, udržení a rozvoj kvalitních a motivovaných zaměstnanců patří k základním pilířům, o něž se při našem rozvoji můžeme opřít. Stavíme na otevřeném a férovém jednání a dlouhodobé spolupráci firmy a zaměstnanců. Klademe velký důraz na zajištění bezpečného pracovního prostředí a korektních vztahů bez jakékoliv diskriminace – prostředí důvěry, vzájemného respektu a efektivní spolupráce. Férové odměňování, otevřená komunikace, osobní rozvoj a sladění pracovního a osobního života jsou klíčovými faktory, kterým se snažíme trvale věnovat a zajistit tak motivovanost, stabilitu a spokojenost zaměstnanců.

 

charta diverzity

Přistoupili jsme k Chartě diverzity

V listopadu 2019 jsme slavnostně podepsali Chartu diverzity. Připojili jsme se tak k desítkám českých a tisícům zahraničních firem, které podpisem Charty deklarují rovný přístup ke všem skupinám zaměstnancům. Diverzitu vnímáme jako princip, který umožňuje všem lidem bez ohledu na jejich individuální odlišnosti plně rozvinout svůj osobní potenciál. V praxi to znamená přijímání, podporu a další rozvoj talentu jednotlivců, což je zcela v souladu s našimi hodnotami firemní kultury i principy vedení.

Uniformy

zaměstnanci

Pracovní oblečení je vyráběné z trvale udržitelné výroby s certifikátem GOTS (Definuje ekologicko-technické požadavky v rámci celého výrobního řetězce textilu a současně vyžaduje dodržování sociálních standardů. Jedná se o vysoce kvalitní bavlnu z ekologického hospodářství bez použití pesticidů a chemických hnojiv)

Prioritou při výběru nového oblečení bylo kromě zodpovědné a udržitelné výroby také to, aby oblečení dobře padlo, bylo kvalitní, pohodlné a moderní.

Všichni zaměstnanci mají k dispozici džíny a polotrika s krátkým i dlouhým rukávem, softshellové nebo fleecové bundy  v tmavě modré barvě, zaměstnanci zodpovědní za kontrolu čerstvosti v barvě zelené, manažeři prodejen pak nosí tmavě modré kalhoty se světle modrou halenkou či košilí, doplněné pletenou vestou, cardiganem či pulovrem. Kolekce je zároveň k dispozici ve dvou střizích – Regular a Slim fit, aby si zaměstnanci skutečně mohli vybrat takové oblečení, které jim nejlépe padne.  

U nás si práce a volný čas rozumí

běhej s Lidlem

Běhej s Lidlem

Od roku 2017 jsme hlavním partnerem rodinného běžeckého seriálu PVZP RunTour.

Naši zaměstnanci mají možnost účastnit se všech 8 závodů běžeckého seriálu v rámci Lidl týmu. Dospělým běžcům nabízí RunTour dvě varianty běhů, 5 nebo 10 km, jak se kdo cítí. Závodníci registrovaní v rámci Lidl týmu dostanou od zaměstnavatele zaplacené startovné, speciální dres a občerstvení v našem cateringovém stanu. Jako bonus může každý zaměstnanec vzít s sebou svého partnera/partnerku a děti, kteří s námi poběží také zdarma.