Společnost Lidl představí své dodavatele

Dnešním dnem zahájila společnost Lidl kampaň s názvem Nejvyšší kvalita od českých dodavatelů. Každý týden bude představen jeden známý český dodavatel, který dodává své výrobky do našich 261 prodejen Lidl po celé České republice. V nadcházejících týdnech se mohou naši zákazníci těšit na představení celkem 5 dodavatelů.

12.10.2020 12:00:00 | Praha

Dodavatelé

Prvním dodavatelem, který se představí již v tomto týdnu, je kladenská pekárna La Lorraine. Pekárna produkty peče výhradně z české mouky s tradicí již 25 let. Moderní technologie a přísné hygienické podmínky zaručují, že první, kdo s pečivem manipuluje, je až konečný zákazník v prodejně Lidl. V našich obchodech poté naleznou zákazníci známe výrobky, jako jsou například cereální kaiserky, kornbagety,  dýňové kostky či sladké pudinkové šneky.  

„Dodavatelé budou každý týden představeni v letáku, na webu společnosti i na sociálních sítích. V neposlední řadě byly natočeny speciální spoty, které poběží po dobu kampaně v televizi. Průvodcem kampaní se opět stal herec Marek Vašut, který je s Lidlem spojen již několik let,“ uvedl jednatel společnosti Michal Farník. 

V následujících týdnech se mohou zákazníci těšit na představení dalších 4 dodavatelů a dozvědět se tak, kdo stojí za kvalitou výrobků Lidlu. Postupně bude představen dodavatel cukrovinek Mocca, Mlékárna Stříbro, výrobce destilátů Rudolf Jelínek a Předměřické brambory. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy