Lidl uvádí další kolekci se svým logem

Společnost Lidl přináší zákazníkům další kolekci oblečení se svým logem. V nabídce se objeví mikiny, trika, legíny, pantofle, tepláky, ale i obuv, kšiltovky či sportovní doplňky. První módní kolekce s logem Lidl sklidila v tuzemsku i v zahraničí úspěch. V České republice ji Lidl na svém e-shopu nabídl koncem června, přičemž se některé produkty vyprodaly v řádu dnů.

09.09.2020 12:00:00 | Praha

Lidl merch

Po úspěšné první kolekci nabídne společnost Lidl zákazníkům další limitovanou edici, která nově přináší například dámské legíny, kšiltovky či sportovní doplňky.

„Zájem zákazníků o první kolekci oblečení s logem Lidl překonal naše očekávání. Některé produkty se velmi rychle vyprodaly, a proto s novou kolekcí přinášíme rozšířenou nabídku. Věříme, že o produkty s naším logem bude opět zájem,“ uvedl jednatel společnosti Michal Farník. 

Pro řadu zájemců je kolekce také určitou recesí a produkty s logem Lidl mohou pro mnohé zákazníky posloužit i jako vtipný dárek lidem, kteří v našich prodejnách či na e-shopu nakupují. Nová kolekce oblečení je prodávána pod značkami oblečení Esmara a Livergy, přičemž limitovanou kolekci Lidl ponožek naleznou zákazníci pod značkou Crivit.
 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy