ZŠ a MŠ Mendelova v Karviné získala od Lidlu 74 350 korun

Základní a mateřská škola Mendelova obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Karviné, kterou najdou zákazníci v ulici Havířská, získala od společnosti Lidl 74 350 korun. Za tuto částku nakoupí venkovní herní prvky pro děti.

01.11.2019 13:00:00 | Praha

Nákupy v nové a již druhé prodejně Lidl v Karviné mohli zákazníci 1. července využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Základní a mateřské škole Mendelova. Vedení školy společně s dětmi z mateřinky a zástupci společnosti Lidl se tak 31. října mohli radovat z částky 74 350 Kč. Za darované peníze škola nakoupí herní prvky na zahradu školky, kterou navštěvuje 80 dětí. 

„Pro nás je podpora této školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy