ZŠ Měšťanská v brněnských Tuřanech získala od Lidlu 91 350 korun

Základní škola Měšťanská, která sídlí v brněnských Tuřanech, obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Brně v ulici Kaštanová získala od společnosti Lidl 91 350 korun. Za tuto částku pořídí výpočetní techniku.

11.09.2020 12:00:00 | Praha

Nákupy v nové prodejně Lidl v Brně v ulici Kaštanová, která je součástí stejnojmenného obchodního centra Kaštanová, mohli zákazníci 22. června využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Základní školy Měšťanská. Její vedení společně s dětmi a zástupci společnosti Lidl se tak 10. září mohli radovat z částky 91 350 Kč. Předání darovacího šeku bylo součástí Zahradní slavnosti, která probíhala v režii školy. Za darované peníze škola, kterou navštěvuje 540 žáků, nakoupí nové počítače.

„Pro nás je podpora této školky především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy