Dobré pro lidi

Na cestě k lepšímu zítřku – pro férovou spolupráci!

Pěstitelé, farmáři, dopravci, skladníci, prodavači… Lidl utváří každodenní život mnoha lidí po celém světě. Za kvalitu, na kterou naši zákazníci spoléhají při nakupování, vděčíme jejich každodennímu nasazení. O to důležitější je rozpoznávat a brát v úvahu potřeby lidí ve všem, co děláme.

Jako zaměstnavatel, obchodní partner i jako významný obchodník máme zvláštní odpovědnost: Budeme dělat více aktivit, které jsou dobré pro lidi.

Konkrétně to znamená i nadále nabízet našim zaměstnancům to nejlepší pracovní prostředí, rovné příležitosti a týmovou práci. V našem dodavatelském řetězci dbáme na bezpodmínečnou ochranu lidských práv a dodržování všech zákonných požadavků a pracovních norem. Kromě toho podporujeme naše zaměstnance a zákazníky, aby jednali zodpovědněji a udržitelněji.

„Chceme být spolehlivým partnerem pro všechny lidi, se kterými každý den pracujeme. Jedině tak můžeme vytvořit prostředí důvěry – pro naše zaměstnance, naše partnery v dodavatelském řetězci a naše zákazníky.“ – CSR manažerka nákupu Lidl ČR Petra Valentová

Naše odpovědné projekty

Na cestě k lepšímu zítřku