Kvalita pro všechny

Kvalita pro všechny

Náš příslib odpovědného sortimentu

Našim zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní výrobky za nejnižší možné ceny. Umožňujeme tak milionům lidí nakupovat více než jen základní potraviny a tím přispíváme k vysoké kvalitě jejich života.

V Lidlu mají zákazníci na výběr: Sortiment Lidlu v kategorii potravin i spotřebního zboží zahrnuje přibližně 2 400 různých značkových výrobků a výrobků privátních značek. Patří k nim produkty s certifikátem udržitelnosti, výrobky s certifikátem Fairtrade a četné výrobky od regionálních výrobců. Samozřejmě máme na skladě také výrobky pro speciální dietní požadavky a intolerance, jako jsou veganské nebo bezlepkové potraviny.

Kromě toho je v nabídce mnoho sezónních výrobků a akčních výrobků, protože naším cílem je vždy nabízet našim zákazníkům rozmanitost. Mezi naše nejdůležitější vlastní značky Lidl patří například Náš Kraj, Pikok Pure a Lupilu.

Naše produkty

Naše produkty

V Lidlu najdou zákazníci vše pro každodenní spotřebu i mnoho dalšího. Regionální a sezónní produkty, ekologicky vyrobené a fairtradové zboží, vegetariánské a veganské potraviny a textilní výrobky šetrné k pokožce a životnímu prostředí. Velká část ovoce, zeleniny, pečiva, mléčných výrobků a masa pochází z tuzemské produkce. Kromě toho zde zákazníci najdou měnící se nabídku speciálních produktů v oblasti kosmetiky, domácích potřeb, elektrospotřebičů a potřeb pro kutily. Kliknutím sem získáte přehled všech oceněných, vyzkoušených a nových produktů.

Náš příslib kvality

Náš příslib kvality

Naši zákazníci se mohou každý den spolehnout, že v Lidlu platí nejvyšší standardy - ve výrobě, u našich partnerů i v celém dodavatelském řetězci.

Díky bezproblémovému řízení kvality zajišťujeme, aby naše výrobky každý den splňovaly očekávání našich zákazníků. Než se naše výrobky privátních značek dostanou do prodeje, jsou důkladně zkontrolovány a otestovány. Přísné kontroly zajišťují kvalitní potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu a bezpečné hračky. To je standard, který jsme si stanovili jakožto spolehlivý a odpovědný obchodník. Jak splňujeme naše standardy kvality a jaká ocenění to potvrzují, si můžete přečíst zde.

Označování produktů a certifikace

Označování produktů a certifikace

V Lidlu Česká republika najdou naši zákazníci například kávu s certifikátem udržitelnosti, ryby a mořské plody z odpovědného rybolovu, stejně jako Fairtrade potraviny, textil a další výrobky, které byly vyrobeny s ohledem na ochranu klimatu, biologickou rozmanitost a ekologické využívání půdy. To vše je transparentně označeno logy uznávaných certifikací. Mezi udržitelné privátní značky patří například Fairglobe a Bio-Organic. Přehled našich označení a certifikací naleznete zde.

Naši dodavatelé

Nejlepší dodavatelé

Nejvyšší standardy kvality klademe nejen na sebe, ale i na naše dodavatele. V rámci dlouhodobých a důvěryhodných partnerství společně vyvíjíme nejlepší řešení, abychom dosáhli společného cíle, kterým jsou vysoké standardy kvality.

Naši obchodní partneři bez výjimky dodržují Etický kodex společnosti Lidl. Zde je uvedeno, jak naše společnost dosahuje vysoké kvality sociálně, ekologicky a odpovědným způsobem. Mnoho globálních dodavatelů společnosti Lidl je certifikováno podle uznávaných specifikací, jako je Mezinárodní potravinářský standard (IFS) nebo celosvětově platný standard Britské maloobchodní asociace BRC. Výrobci speciálních výrobků, například z odvětví ekologického zemědělství nebo fair trade, rovněž vyžadují odpovídající certifikace. Nezávislé instituce kontrolují výrobní procesy našich výrobků přímo na místě v rámci pravidelných auditů.