Dobré pro tebe

Na cestě k lepšímu zítřku – pro udržitelnější a zdravější sortiment!

Méně cukru, více bio, prostě více kvality: Každý den pracujeme na tom, abychom dostáli našim vlastním nárokům na kvalitu i očekáváním našich zákazníků. Sázíme na produkty, které nejen dobře chutnají, ale také podporují zdraví a chrání životní prostředí.

Převzít odpovědnost pro nás znamená, doprovázet vás zákazníky na cestě k udržitelnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu. Proto navrhujeme náš sortiment tak, aby byl pro vás dobrý.

S naším rostoucím výběrem vysoce kvalitních a udržitelnějších produktů vám umožňujeme činit vědomější nákupní rozhodování. K tomu se opíráme o transparentní a důvěryhodné certifikace, které vám poskytnou orientaci při nákupu.

„Našim zákazníkům nabízíme takový sortiment, aby si při nákupu vždy mohli vybrat produkty, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem nebo podporují jejich zdraví. Odpovědnou tvorbou sortimentu ovlivňujeme pozitivně jejich nákupní chování.“ - CSR specialistka Lidl ČR Barbora Jirků

Na tato témata se zaměřujeme:

tbd

Odpovědné produkty

Když sáhnete do regálu v supermarketu, máte v ruce víc, než si myslíte; svým nákupním rozhodnutím můžete totiž přispět k udržitelnému rozvoji společnosti. Proto nabízíme udržitelnější produkty za nejlepší cenu.

tbd