sortiment

Sortiment


Sortiment je základním předpokladem našeho úspěchu u zákazníků, v němž definujeme jednotné procesy a nákupní politiku. Součástí nabídky našich prodejen je kromě stálého sortimentu i časově omezená tematická nabídka potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Na naše privátní značky máme zásadní vliv z hlediska kvality, bezpečnosti i environmentálních a sociálních kritérií při pěstování a výrobě.

Zásady

Zásady udržitelného nákupu

Pro naše zákazníky zajišťujeme kvalitu a bezpečnost našich produktů již při přípravě receptur a výběru používaných přídavných látek. Definujeme cíle pro dodržování interně stanovených limitů a v rámci důsledné, preventivní ochrany spotřebitelů určujeme limity i tam, kde v současné době neexistují žádné zákonné předpisy.

původ

Informace o původu produktů

V rámci našeho sortimentu se neustále snažíme zvyšovat naše nároky na kvalitu. Při jeho utváření klademe proto důraz na kvalitní a udržitelné výrobky. Tuto snahu dokládáme například spoluprací s transparentními a důvěryhodnými certifikačními organizacemi.