Lidl je oficiálním Fresh Food Partnerem UCI Mistrovství světa v cyklistice 2023

V srpnu 2023 se v rámci jedné velké akce poprvé uskuteční 13 mistrovství UCI. Lidl tuto významnou akci Mezinárodní cyklistické unie podporuje.

02.03.2023 | Praha

Medaile UCI Mistrovství světa v cyklistice

Zdroj: Union Cycliste Internationale / SWpix

Mistrovství světa v cyklistice UCI se koná v Glasgow a v celém Skotsku od 3. do 13. srpna. Půjde o jednu z největších cyklistických událostí v historii, která vůbec poprvé spojí 13 stávajících mistrovství světa UCI do jedné velké akce.

V této souvislosti uzavírají mistrovství světa v cyklistice UCI a společnost Lidl - jeden z předních německých a evropských prodejců potravin - partnerství: Jako oficiální Fresh Food Partner podporuje Lidl všech 13 mistrovství světa UCI a chce zdůraznit význam pohybu a uvědomělé výživy pro zdravý životní styl. Lidl jako maloobchodní řetězec umožňuje svým zákazníkům činit zodpovědná nákupní rozhodnutí a poskytuje přístup k čerstvým, zdravým potravinám v nejlepší kvalitě a za nejlepší cenu. Díky tomu je Lidl pro své zákazníky spolehlivým partnerem při každodenních nákupech.

Mezinárodní organizace a mezinárodní akce

Jako společnost patřící do skupiny Schwarz je Lidl zastoupen po celém světě s více než 12 000 prodejnami v 31 zemích Evropy a USA - což dokonale odpovídá mezinárodnímu charakteru a rozmanitosti mistrovství světa v cyklistice v roce 2023, kterého se zúčastní více než 6 000 profesionálních a amatérských cyklistů z více než 120 zemí světa v rámci 13 mistrovství světa UCI. Stejně jako jsou výrobky Lidl dostupné všem, je i cyklistika dostupná všem. Tento sport je ideální pro každého, kdo chce být v každodenním životě aktivnější.

„Jsme nadšeni možností podílet se na tak inovativní a jedinečné akci. 'Fresh Food' partnerství dokonale demonstruje ambice společnosti Lidl podporovat zdravý a aktivní životní styl tím, že nabízí uvědomělejší a zdravější výběr potravin. Jako na skutečně průkopnickou celosvětovou událost se těšíme na spolupráci s mistrovstvím světa v cyklistice 2023 a na to, že budeme lidi inspirovat, aby do svého každodenního života vnesli více vitality a sportu,“ přibližuje mluvčí Lidlu Česká republika Tomáš Myler.

„Lidl je vhodným mezinárodním partnerem pro mistrovství světa v cyklistice 2023, které bude sledovat více než miliarda lidí po celém světě. Společnost Lidl sdílí naše přesvědčení, že cyklistika je pro každého, a pomůže nám dosáhnout jednoho z hlavních cílů akce, kterým je oslovit početné domácí i zahraniční nefiremní publikum a propagovat mnoho zdravotních výhod a přínosů jízdy na kole,“ doplňuje generální ředitelka UCI Amina Lanaya.

 

O společnosti Lidl

Lidl, společnost skupiny Schwarz se sídlem v Neckarsulmu, je jedním z předních maloobchodních prodejců potravin v Německu a Evropě. Lidl v současné době provozuje více než 12 000 prodejen a přes 200 distribučních a logistických center zboží v 31 zemích. Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 315 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 75 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě Lidl-shop. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či v minulých letech výstavbu Rákosníčkových hřišť.

O UCI

Mezinárodní cyklistická unie (UCI) byla založena 14. dubna 1900 v Paříži a je celosvětovým řídicím orgánem cyklistiky. Rozvíjí a dohlíží na cyklistiku ve všech jejích formách a pro všechny lidi: jako na závodní sport, zdravou rekreační aktivitu, dopravní prostředek i jen tak pro zábavu. UCI řídí a podporuje deset cyklistických disciplín: silniční cyklistiku, dráhovou cyklistiku, horská kola, BMX Racing, BMX Freestyle, cyklokros, trial, sálovou cyklistiku, cyklistické esporty a šotolinu. Pět z nich je zařazeno do programu olympijských her (silnice, dráha, horské kolo, BMX Racing a BMX Freestyle), dvě do programu paralympijských her (silnice a dráha) a čtyři do programu olympijských her mládeže (silnice, horské kolo, BMX Racing a BMX Freestyle). Další informace: www.uci.org

Kontakt

Lidl ČR
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy