MŠ U Rybníčku v Praze - Horních Počernicích získala od Lidlu 76 150 korun

Mateřská škola U Rybníčku v Praze - Horních Počernicích obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Praze - Horních Počernicích v ulici Náchodská, kterou najdou zákazníci ve stávající zástavbě a v blízkosti autobusové zastávky Na Kovárně, získala od společnosti Lidl 76 150 korun. Za tuto částku zastíní pískoviště na školní zahradě.

17.06.2019 10:00:00 | Praha

Nákupy v nové prodejně Lidl v Praze - Horních Počernicích mohli zákazníci 4. března využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch místní mateřské školy. Zástupci mateřinky společně s dětmi se tak 14. června mohli radovat z částky 76 150 Kč. Za darované peníze škola zastíní pískoviště na venkovní zahradě.

„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy