Lidl opět představuje to nejlepší z regionů

Do prodejen Lidl opět zamířili čeští dodavatelé se svými výrobky. Nabídka zaměřená výhradně na regionální produkty se opakuje po úspěšném startu v loňském roce. Akce začíná ve čtvrtek 18. března a přinese produkty od celkem 45 dodavatelů z celé České republiky. Kromě již osvědčených výrobků se zákazníci mohou těšit i na novinky.

18.03.2021 08:00:00 | Praha

Regiony

V pořadí druhý regionální týden se opakuje po loňské úspěšné premiéře, kdy si zákazníci v Lidlu mohli historicky poprvé zakoupit například Hukvaldské mrkvánky, Moštěnický sirup nebo Přeštické vepřové. Aktuální nabídku nově rozšíří také Opočenská smetana ve skle, Chodské koláče vyhlášené pekárny Lapek nebo Jihočeské hovězí Jerky. „Po úspěchu regionální nabídky, kterou jsme poprvé představili v létě loňského roku, jsme zákazníkům chtěli dopřát i další výrobky od českých dodavatelů,“ upřesňuje Michal Farník, jednatel společnosti Lidl odpovědný za nákup.

V aktuální regionální nabídce si zákazníci budou moci nově vybírat také z čerstvých ovocných a ovocno-zeleninových šťáv Refit z Beskydu Fryčovice, rybích specialit z táborské firmy Happy Fish Delicates a třeboňského Fish Market či vín z Neoveského vinařství. „Práce českých dodavatelů si velice vážíme, za jejich výrobky totiž mnohdy stojí roky tvrdé a poctivé práce a tradice. Rádi jim tedy poskytneme příležitost, aby své produkty představili i v našich prodejnách,“ vysvětluje Michal Farník.

To nejlepší z regionů budou moci zákazníci ochutnat již ve čtvrtek 18. března, akce potrvá do neděle 21. března, nebo vyprodání zásob. Regionální nabídku doprovází také reklamní kampaň, s vybranými dodavateli se zájemci seznámí přímo ve speciální brožuře.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy