Lidl otevře v centru Brna svou nejmenší prodejnu

Společnost Lidl otevře na Náměstí Svobody v Brně svou historicky nejmenší prodejnu. Prodejna o ploše 606 m2 se bude nacházet ve druhém podlaží obchodního centra Rozkvět a svým umístěním tak nabídne možnost nákupu čerstvých potravin a pečiva v samotném centru metropole. Svůj nákup tu budou moci zákazníci uskutečnit už v listopadu letošního roku. Půjde o čtrnáctou prodejnu Lidl v jihomoravské metropoli a celkově o již 263. prodejnu v České republice.

11.08.2020 12:00:00 | Praha

Brno

Vnitřní uspořádání prodejny je navrženo tak, aby i přes omezenou prodejní plochu přineslo zákazníkům komfortní nakupování od začátku do konce. Díky atypickému rozmístění regálů naleznou zákazníci široký sortiment čerstvých potravin, ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo.

„Věříme, že pro zákazníky bude možnost nákupu v historickém centru Brna velkým benefitem. I přes menší prodejní plochu v naší prodejně naleznou širokou škálu našich produktů včetně čerstvého pečiva. V neposlední řádě mohou využít WIFI připojení zdarma či vyzkoušet lahodnou kávu z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Návštěvníci mohou do objektu vstoupit jak z Náměstí Svobody, tak z ulice Panské. Do druhého podlaží, kde se nachází prodejna, se přemístí za pomoci eskalátorů či schodiště. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru.


 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy