Lidl rozšiřuje svou nabídku o sicilské chutě

Už od čtvrtka 8. července mají zájemci možnost pochutnat si na specialitách v sicilském stylu. Ve všech prodejnách Lidl bude totiž historicky poprvé právě nabídka inspirovaná největším italským ostrovem – Sicílií.

06.07.2021 12:00:00 | Praha

Sicílie

„Do našich tematických akcí zahrnujeme již osvědčené a oblíbené produkty, zákazníkům se ale snažíme nabídnout také novinky. Důkazem je aktuální ucelená nabídka zaměřená na sicilské speciality,“ popisuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zájemci si mohou vybrat z více než dvacítky výrobků, chybět nebudou například mořské plody, salámy na sicilský způsob obalené bylinkami, marmeláda z klasických či červených pomerančů nebo rajčatová omáčka s lilkem a mečounem.

„V nabídce bude rovněž Sfincione siciliano, což je pečivo na způsob pizzy, od které se liší tlustší vrstvou těsta či tradiční sicilský dezert cannoli, které je možné naplnit dle vlastního přání,“ přibližuje Tomáš Myler.

Sicilské pochoutky budou k dostání ve všech prodejnách Lidl od čtvrtka 8. července až do neděle 11. července, nebo do vyprodání zásob.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy