Lidl zahájil stavbu nové prodejny v Uničově

Společnost Lidl zahájila 17. srpna stavbu nové prodejny v ulici Šumperská v Uničově. Nová prodejna zaujme na první pohled architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse řešeném vnitřním prostoru s dostatkem denního světla, které zajistí prosklená část fasády. Pro zákazníky by se nová prodejna měla otevřít již na jaře příštího roku.

31.08.2020 12:30:00 | Praha

Uničov

Zákazníci se mohou těšit na komfortní nakupování od začátku až do konce. K tomu napomohou široké uličky, pokladny s velkou odkládací plochou či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Součástí prodejny bude také pekárna. Samozřejmostí jsou velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva.

„Výstavbou nové prodejny vycházíme vstříc obyvatelům Uničova, kteří již nebudou muset za nákupy dojíždět do našich prodejen ve Šternberku či Olomouci. Vnitřní uspořádání si klade za cíl přinést zákazníkům komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Při stavbě myslíme také na zaměstnance, pro které bude připraveno moderní zázemí,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová. 

Pro návštěvníky prodejny bude k dispozici prostorné parkoviště, které bude pro komfortnější parkování vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení. 

Termín otevření nové prodejny je naplánován v první polovině příštího roku.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy