Lidl zařazuje nabídku regionálních piv do stálého sortimentu

V prodejnách společnosti Lidl v jednotlivých regionech naleznou nově zákazníci stálý sortiment piv od svých regionálních výrobců. Cílem společnosti je jednak dopřát zákazníkům nabídku regionálních produktů, ale současně podpořit lokální pivovary. Trvale tak zákazníci například v okolí Jihlavy naleznou v sortimentu jihlavského Ježka či návštěvníci prodejen v okolí Šumperka hanušovickou Holbu Šerák.

30.09.2020 12:00:00 | Praha

Regionální piva

Nabídkou regionálních piv vycházíme vstříc poptávce po lokálních produktech. Velký zájem zákazníci projevili již v rámci speciální akce s podtitulem „Ochutnejte to nejlepší z regionů“, která se pro velký úspěch v budoucnu zopakuje. Nově v jednotlivých prodejnách daného regionu tak zákazníci trvale naleznou piva z mistních pivovarů.

„Věříme, že zákazníci stálou nabídku svých regionálních piv ocení. Zpětná vazba od zákazníků nám potvrzuje, že je o regionální výrobky velký zájem. Z tohoto důvodu nás těší, že jsme mohli výrobky z lokálních pivovarů do stálé nabídky zařadit a současně podpořit domácí ekonomiku,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy