Společnost Lidl otevírá novou prodejnu v Unhošti

V pondělí 10. srpna se pro zákazníky otevře nová prodejna Lidl v Unhošti, jež bude součástí nově vybudovaného Retail parku. Zákazníci se mohou těšit na komfortní nakupování v moderních prostorách s vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Vedle dostatečného počtu pokladen s velkým odkládacím prostorem zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. První zákazníci svým nákupem navíc pomohou místní základní umělecké škole.

04.08.2020 12:00:00 | Praha

Unhošť

Moderní prodejna, která se nachází v ulici Pražská, vychází vstříc měnícím se potřebám zákazníků. Návštěvníci mohou očekávat například široké uličky mezi regály, prostorný odkládací prostor za pokladnami a samozřejmě širokou nabídku čerstvých potravin a pečiva. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky barevnému provedení interiéru.

Zákazníci budou moci v prodejně nakoupit denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu dvou týdnů po otevření se návštěvníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto nově otevřenou prodejnu. Půjde například o 20% slevu na většinu nabízeného zboží.

„První den otevření bude navíc spojen s podporou Základní umělecké školy Unhošť. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZUŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance poslouží škole ke koupi nového vybavení,“ doplnila tisková mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová. 

Pro zákazníky je v neposlední řádě připraven benefit v podobě WIFI připojení zdarma či možnost zakoupení lahodné kávy a dalších nápojů z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl. Samozřejmostí je pak venkovní parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst. Speciálně vyčleněná místa k zaparkování naleznou také rodiny s dětmi. V rámci nové prodejny je brán ohled také na zaměstnance, kteří kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch naleznou i velkorysé zázemí.

Otevřením unhošťské prodejny navýší Lidl počet svých v České republice na 261. 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy