V Kroměříži otevírá Lidl prodejnu nové generace. Na zákazníky čekají speciální akce a svým nákupem podpoří místní ZŠ

V Kroměříži v ulici Velehradská bude v pondělí 26. srpna otevřena prodejna Lidl nové generace. Jde o již několikátou prodejnu nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese nejednu novinku. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní ZŠ.

21.08.2019 09:00:00 | Praha

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna či bohatý výběr čerstvých potravin. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. 

„Novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna je dvoupatrová, přičemž druhé patro bude sloužit jako zázemí pro zaměstnance.  Využívat budou moci sprchy, odpočinkovou místnost včetně zastřešené terasy. 

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít prostorné parkoviště, přičemž parkovací místa mají šířku 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Několik z nich je speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi. 

Budova prodejny pak upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti byla nainstalováno úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí rovněž lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických chladicích technologií. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny. Příspěvkem Lidlu k lepšímu životnímu prostředí je také nová zeleň v okolí prodejny. Během její výstavby bylo vysázeno 25 nových stromů a 1000 keřovitých rostlin. Aby byl provoz prodejny co nejšetrnější k okolí, byla vybudována i nová protihluková stěna. K výraznému snížení hlučnosti přispěje zastřešení zásobovací rampy. 

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. První den otevření bude spojen také s podporou pro místní ZŠ. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZŠ Zámoraví z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na vybavení keramické dílny. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy