V Olomouci ve Velkomoravské ulici postaví Lidl novou prodejnu

Současná prodejna Lidl v Olomouci ve Velkomoravské ulici bude od pondělí 15. června na několik měsíců uzavřena. Během této doby bude na jejím místě postavena nová dvoupodlažní prodejna. Zákazníci se mohou těšit na moderní prostory, díky kterým bude nakupování komfortnější. Řada novinek čeká také na zaměstnance.

11.06.2020 12:00:00 | Praha

Velkomoravská

Nová prodejna ve Velkomoravské ulici se bude od stávající lišit moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Vítanou novinku budou představovat i široké uličky, větší úsek čerstvých potravin či nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu.

„V novém konceptu našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým přinese komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí,” okomentovala výstavbu tisková mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zaměstnancům bude sloužit druhé nadzemní podlaží. Budou moci využívat denní místnost, šatny a sociální zázemí. 

Modernizací projde i parkoviště, které nabídne rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m pro více než 120 aut včetně vyhrazených parkovacích stání pro rodiny s dětmi. Nově bude vybaveno závorovým systémem, aby zákazníci měli k dispozici vždy dostatek parkovacích míst. Součástí přístřešku pro nákupní vozíky pak budou i stojany na kola. V rámci modernizace pak budou zkultivovány i okolní zelené plochy, kde je počítáno s osazením více než 30 stromů. 

Termín otevření nové prodejny je naplánován na závěr letošního roku. Po dobu její výstavby mohou zákazníci využívat další dvě olomoucké prodejny v ulicích Lazecká a Sladovní či vyrazit na nákupy do prodejen Lidl ve Štenberku a Prostějově. 
 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy