V prodejnách Lidl nově zaplatí zákazníci také stravenkami Sodexo

V prodejnách společnosti Lidl od 5. října zaplatí zákazníci vedle stravenek Naše stravenka také stravenkami Sodexo. Navázáním této spolupráce vychází obě společnosti vstříc poptávce mezi uživateli stravenek a stravenkových karet Sodexo, kteří doposud nemohli v prodejnách Lidl platit za své nákupy. Nakupování v prodejnách Lidl se tak stane ještě komfortnější.

01.10.2020 12:00:00 | Praha

Stravenky

„Společnost Sodexo je největším poskytovatelem benefitů v České republice. Tímto partnerstvím chceme umožnit platit této skupině zákazníků i v našich prodejnách,“ uvádí mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

„Navázáním spolupráce a připojením prodejen Lidl do naší sítě poskytujeme 700 000 držitelům stravenek a stravenkových karet další možnost, kde si pořídit potraviny na přípravu kvalitního oběda,“ říká Tereza Knířová, mluvčí společnosti Sodexo Benefity.

Společnost Lidl doposud přijímá pouze stravenky Naše stravenka, kterou jejich majitelé mohou kromě prodejen Lidl a Kaufland využívat také na na více než 9 500 místech v rámci akceptační sítě, a to včetně široké škály slev a benefitů. V současnosti Naši stravenku využívá více než 8000 zákazníků, a to jak v papírové podobě, tak v podobě stravenkové karty. Přesto, že počet zákazníků využívající Naši stravenku se neustále zvyšuje, chce společnost Lidl umožnit platbu stravenkami také uživatelům Sodexo.  


 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy