Ve Vyškově postaví Lidl novou prodejnu

Současná prodejna Lidl ve Vyškově bude od pondělí 22. července na několik měsíců uzavřena. Během této doby bude na jejím místě postavena nová prodejna. Zákazníci se mohou těšit na moderní a větší prostory, díky kterým bude nakupování komfortnější. Řada novinek čeká také na zaměstnance.

17.07.2019 10:00:00 | Praha

Nová prodejna v ulici Brněnská se bude od té stávající v mnohém lišit. Na první pohled zaujme moderním architektonickým pojetím. Vnitřní uspořádání prodejny je navrženo tak, aby zákazníkům přineslo komfortní nakupování od začátku do konce. Jde například o širší uličky mezi regály, prostornější odkládací prostor za pokladnami a v neposlední řadě větší nabídku čerstvých potravin a pečiva. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Polepší si také zaměstnanci, kteří se mohou těšit na vylepšené zázemí.

„V novém konceptu našich prodejen myslíme především na zákazníky. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí,” okomentovala výstavbu Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl. 

Na pohodlí zákazníků bude myšleno už na parkovišti, které bude nově vybaveno závorovým systémem a tím pádem nabídne dostatečnou kapacitu míst. Všechna přitom budou rozšířena ze stávajících 2,5 na 2,7 metru. Několik parkovacích míst bude speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi. 

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její šetrnost k životnímu prostředí. Budova využívá úsporné a zároveň příjemné LED osvětlení. Oproti stávající prodejně má i lepší tepelně izolační vlastnosti a používá ekologické chladicí technologie. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny.

Potraviny ve stávající prodejně si bude možné naposledy nakoupit v neděli 21. července. Termín otevření nové prodejny je naplánován na první čtvrtletí příštího roku. Po dobu její výstavby mohou zákazníci využívat nejbližší prodejny Lidl v Prostějově, Brně či Blansku. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy