Veganské mleté z Lidlu se stalo Rostlinným produktem roku

Veganské mleté pod značkou Next Level Hack, které loni uvedla do prodeje společnost Lidl, se stalo nejoblíbenějším rostlinným produktem roku 2019 v České republice. Rozhodli o tom spotřebitele ve druhém ročníku ankety, kterou organizuje projekt Rostlinně. V hlasování mimo jiné ocenili širokou škálu využití tohoto produktu v kuchyni.

16.04.2020 12:00:00 | Praha

Veganské mleté

„Vítězství si velmi ceníme a je pro nás důkaz toho, že jdeme správným směrem. Reagujeme na zvyšující se zájem zákazníků o veganské a vegetariánské potraviny, které nabízíme v rámci akcí, případně je zařazujeme do nabídky stálé, což se stalo v případě veganského mletého. Ohlasy na tento produkt ze strany našich zákazníků předčily očekávání. Kvůli enormnímu zájmu se tak veganské mleté stalo součástí našeho stálého sortimentu,” řekla mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Lidl přitom dlouhodobě fandí zákazníkům, kteří dávají přednost výrobkům rostlinného původu. Zájem o veganské a vegetariánské potraviny registruje a reaguje na něj. Některé zařazuje do stálé nabídky (veganské lahůdkové saláty a pomazánky), pravidelně také opakuje oblíbenou akci „Jezte, co vám prospívá“ s nabídkou veganských a vegetariánských potravin za dostupné ceny. Trendem, o čemž svědčí i korunovace veganského mletého coby produktu roku, jsou pak rostlinné náhražky masa. V rámci akční nabídky tak mohli zákazníci nakoupit veganské medailonky, párky či burgery. Oblíbené jsou také veganská pizza a zmrzlina.

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy