Zákazníci Lidlu nově zaplatí také stravenkami společnosti Edenred

V prodejnách Lidl mohou zákazníci od pondělí 10. května zaplatit za své nákupy také stravenkami společnosti Edenred. Lidl tak rozšiřuje přijímané stravenky o dalšího vydavatele, čímž vychází vstříc poptávce uživatelů, kteří tyto stravenky doposud nemohli v prodejnách uplatnit. Pro další zákazníky se tak stane nakupování v prodejnách Lidl ještě komfortnější.

06.05.2021 12:00:00 | Praha

Edenred

V prodejnách Lidl mohou zákazníci již od minulého roku za své nákupy potravin a nealkoholických nápojů zaplatit vedle stravenek Naše stravenka také stravenkami Sodexo, Up Česká republika a Benefit Plus.

„Navázáním spolupráce s dalším vydavatelem chceme vyjít vstříc četným přáním zákazníků, kteří doposud nemohli v našich prodejnách svými stravenkami zaplatit. Věříme, že držitelé stravenek či stravenkových karet Edenred novinku přivítají,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Společnost Lidl do konce září roku 2020 přijímala pouze stravenky Naše stravenka, kterou jejich majitelé mohou kromě prodejen Lidl a Kaufland využívat také na více než 9 500 místech v rámci akceptační sítě, a to včetně široké škály slev a benefitů. V současnosti Naši stravenku využívá více než 8000 zákazníků, a to jak v papírové podobě, tak v podobě stravenkové karty. Přesto, že se portfolio zákazníků využívající Naši stravenku rozšiřuje každým rokem, chce společnost Lidl umožnit platbu stravenkami také další řadě zákazníků.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy