Zákazníci Lidlu nově zaplatí také stravenkami Up Česká republika a Benefit Plus

Od listopadu zaplatí v prodejnách společnosti Lidl zákazníci vedle stravenek Naše stravenka a Sodexo také stravenkami Up Česká republika (původně Le Cheque Déjeuner) a Benefit Plus. Tato novinka představuje další krok, kterým vycházíme vstříc poptávce uživatelů, kteří své stravenky doposud nemohli v našich prodejnách uplatnit. Pro zákazníky se tak stane nakupování v prodejnách Lidl ještě více komfortnější.

09.11.2020 12:00:00 | Praha

nove stravenky

„Estravenky Benefit Plus odebírájí v tuzemsku zaměstnanci více než 250 firem. Papírové stravenky Up spolu s elektronickou kartou eStravenka pak využívá 310 000 lidí, kterým přinášíme novou možnost nákupu kvalitních potravin ve více než 260 prodejnách Lidl v ČR,“ vysvětluje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Od října tohoto roku jsou v prodejnách Lidl akceptovány také stravenky společnosti Sodexo. Vzhledem k rostoucí poptávce dalších uživatelů stravenek, společnost Lidl návázala spolupráci také s vydavateli Up Česká republika a Benefit Plus, čímž umožní platit za své nákupy i uživatelům elektronických karet Up eStravenka, papírových stravenek Up Cheque Déjeuner a elektronických stravenek Benefit Plus.   

Společnost Lidl do konce září roku 2020 přijímala pouze stravenky Naše stravenka, kterou jejich majitelé mohou kromě prodejen Lidl a Kaufland využívat také na více než 9 500 místech v rámci akceptační sítě, a to včetně široké škály slev a benefitů. V současnosti Naši stravenku využívá více než 8000 zákazníků, a to jak v papírové podobě, tak v podobě stravenkové karty.
 

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy