Ester Ledecká představuje trekingovou kolekci Lidlu

Vrcholová sportovkyně Ester Ledecká představí další kolekci Lidl oblečení. Tentokrát bude akce zaměřená na trekingovou výbavu, která se v prodejnách objeví už ve čtvrtek 13. srpna.

12.08.2020 12:00:00 | Praha

Ester Ledecká

Lidl navazuje na úspěšnou spolupráci se slavnou českou lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou. Po loňské kolekci zaměřené na zimní sporty nabídne zákazníkům trekingovou akci. V  nabídce se objeví trekingové bundy, softshellové kabáty, funkční trika i kalhoty, chybět nebudou ani pevné boty a trekingové sandály. 

„Češi jsou turistický a kempařský národ, což se ještě více projevilo v souvislosti s pandemií koronaviru, kvůli které mnoho rodin tráví dovolenou v tuzemsku. Naší akcí zaměřenou na kempování i treking jim proto chceme dopřát ucelenou nabídku, která je kvalitní a přitom cenově dostupná,“ přibližuje jednatel společnosti Michal Farník.

Akce kromě oblečení pro celou rodinu zahrnuje také spací pytle, stany, pláštěnky a batohy, ale také potřeby na kempování jako je solární sprcha nebo kempinkový dřez. Nabídka je již nyní k dostání na e-shopu, v prodejnách se objeví ve čtvrtek 13. srpna.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy