Lidl s Kauflandem vyplatí svým zaměstnancům vánoční odměny

Společnost Lidl a Kaufland patřící do skupiny Schwarz si cení nasazení všech svých zaměstnanců. Před Vánoci jim proto vyplatí mimořádné prémie v celkové výši 96 milionů korun. Odměnu obdrží všichni zaměstnanci.

08.11.2021 10:00:00 | Praha

Odměny

Obě společnosti celkově vyplatí částku ve výši 96 milionů Kč. Prémie obdrží všichni zaměstnanci v prodejnách, logistických centrech, centrále a Kaufland navíc i ve svém masozávodě. Pro obě společnosti jsou zaměstnanci těmi, kdo si zaslouží poděkování.

„Vážíme si práce a nasazení každé kolegyně i kolegy. Letošní rok byl náročný pro všechny z nás, jejich zásluhou jsme ale dokázali udržet naše prodejny v chodu a celý rok tak zajišťovat vše potřebné pro naše zákazníky,“ popisuje generální ředitel Lidlu Pavel Stratil.

„Ke všem našim zaměstnancům přistupujeme osobně a velmi si ceníme jejich pracovního nasazení na každé pozici. Věříme, že tato mimořádná odměna potěší všechny naše zaměstnance a že jim zpříjemní společné chvíle strávené v kruhu rodiny a přátel během vánočních svátků,“ doplňuje Stefan Hoppe, generální ředitel společnosti Kaufland.

Kontakt

Lidl ČR
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy