Lidl spustil nový karierní web

Společnost Lidl Česká republika stále hledá nové posily. Z toho důvodů spustila v těchto dnech nové kariérní stránky. Ty prošly nejen modernizací, ale v jejich obsahu přibyly nové prvky a funkce, počítá se také větší přehlednost. Na https://kariera.lidl.cz/ tak najdou zájemci o práci všechny potřebné informace, které se týkají možností pracovního uplatnění u jednoho z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru maloobchodu v České republice.

28.05.2020 10:00:00 | Praha

Kariéra

„Počet našich prodejen se stále rozrůstá, k tomu zdárně pokračuje stavba celkově pátého a zároveň největšího logistického centra Lidlu nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Tím pádem u nás rádi přivítáme další  kolegyně a kolegy. A usnadnit cestu k nám by jim měly i nové  kariérní stránky,” přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Vedle práce v prodejnách a v logistickém centru je v obsahu nových stránek přiblížena také práce na pražské centrále. Nechybí přitom autentické fotografie či příběhy jednotlivých zaměstnanců. Zájemce jistě zaujme také zmínka, že si všichni ve firmě tykají. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy