Lidl svým zaměstnancům poskytne celý den placeného volna k absolvování očkování proti COVID-19

Společnost Lidl připravila pro své zaměstnance v souvislosti s pandemií koronaviru další benefit. Zaměstnanci získají v den očkování proti onemocnění COVID-19 po celý den placené volno. Nárok na den volna obdrží při každé dávce očkování. Lidl tak chce zaměstnancům poskytnout dostatek času na odpočinek a zároveň zvýšit motivaci k očkování.

18.05.2021 09:00:00 | Praha

Očkování

Společnost Lidl si váží svých zaměstnanců a jejich obdivuhodného nasazení.

„Rozhodli jsme se proto zaměstnancům poskytnout placené volno po celý den, kdy absolvují očkování proti koronaviru. Nebudou se tak muset vracet zpět do práce a volný čas využijí k odpočinku.  Věříme, že naši kolegové daný benefit ocení a zároveň podpoříme motivaci k očkování,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Společnost Lidl ocenila úsilí zaměstnanců v minulém i letošním roce, kdy pracovníci obdrželi finanční odměny a benefity. Získali nejen vitaminové a vánoční balíčky, ale také mimořádný příspěvek na stravné či například ovoce na pracovišti nebo možnost příspěvku na očkování proti chřipce. Celkově tak společnost Lidl investovala více než 135 milionů korun.

Kontakt

Iveta Barabášová
media@lidl.cz

Kategorie


Sdílet

Další zprávy