Prodejny Lidl získaly ocenění za kvalitu

Osm prodejen Lidl bodovalo v prestižní soutěži Diamantová liga kvality. Hned pět prodejen získalo Zvláštní cenu prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Dalším třem pak náleží certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality. Vydařené vystoupení podtrhla Cena za inovace, která putuje do havířovské prodejny, jež nejvíce zaujala moderním a prozákaznickým designem a všemi službami pro zákazníky.

21.11.2019 12:00:00 | Praha

Zvláštní ceny prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR připadly pražské prodejny Lidl v ulici V Korytech, dále pak prodejnám Lidl v Týně nad Vltavou, Kralupech nad Vltavou, v Havířově v ulici U Stadionu a ve Znojmě v ulici Malá louka. V počtu těchto cen se stal v rámci 4. ročníku soutěže Lidl jednoznačným vítězem. Certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality si pak z pražského galavečera, který se konal v úterý 19. listopadu v klubu SaSaZu, odvezli zástupci prodejen Lidl ve Slaném, Mostě v ulici Velebudická a Brně v ulici Dornych. 

„Ceny nás samozřejmě těší. Největší zásluhu na tomto úspěchu mají přitom všichni zaměstnanci prodejen,“ uvedla mluvčí společnosti Zuzana Holá.

Předání ocenění předcházelo náročné hodnocení. Přihlášené prodejny byly podrobeny dvouměsíčnímu auditu, který se skládal z mystery shoppingu a rozhovoru s vedoucími pracovníky prodejny. Během mystery shoppingu hodnotili auditoři celkový vzhled prodejny i jednotlivých úseků, přehlednost, kvalitu a čerstvost vystaveného zboží, pořádek v prodejně i v okolí prodejny, fronty u pokladen, služby zákazníkům a znalosti, ochotu a vstřícnost zaměstnanců prodejny. V neposlední řadě se hodnotila i angažovanost dané prodejny v místě nebo atmosféra v pracovním kolektivu. 

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality. 
 

Kontakt

Tomáš Myler
media@lidl.cz
tel.: 725 933 089

Kategorie


Sdílet

Další zprávy